Proč zvolit laminátové podlahy Balterio?

Vyrábíme výjimečné podlahy pro lidi, kteří očekávají více, lidi, kteří nehledají obyčejnost, ale kteří požadují přidanou hodnotu a kteří chtějí, aby podlaha odrážela jejich osobnost a životní styl.
Balterio quality laminate flooring

Nepřekonatelná
kvalita laminátu

12letá záruka25letá záruka

Očekáváte podlahu, která vydrží, a přesně to dostanete: nejlepší poměr ceny a kvality a dlouhé záruky. Podlaha Balterio je silná a stabilní. Je odolná proti opotřebení, poškrábání a proti nárazům. Také je kompatibilní s podlahovým vytápěním a chlazením.

  • Mimořádná kvalita
  • Vyrábíme zodpovědně
  • Dlouhodobé záruky
True to nature laminate floors

Skutečně autentický dojem

Každé prkno je jedinečné, stejně jak je tomu v přírodě. Balterio je tak podobné skutečnému dřevu, že prkna lze jen stěží rozeznat od dřevěné podlahy. Naše laminátová kolekce vyzařuje nevídaný kontrast a hloubku.

Každý letokruh a každý suk působí realisticky. Podlahy Balterio poskytují také opravdu reálný dojem. Obsahují živé trhliny a suky, které očekáváte od skutečného dřeva. My přivádíme realitu přírody na novou úroveň. Reprodukujeme dřevo a dodáváme mu realistickou texturu vylepšenou technologií.

  • Textury věrné přírodě
  • Přirozené V-drážky a přírodní různorodost
Unique plank sizes

Jedinečné velikosti
prken a vlastnosti
výrobků

Balterio vyčnívá z davu jedinečnými velikostmi prken a vlastnostmi výrobků. Tím se odlišujeme.

  • Jedinečné a různé velikosti prken
Water-resistant laminate floors

Vhodné pro každý
prostor ve vaší
domácnosti, dokonce
i pro koupelnu

Naše 9mm kolekce jsou voděodolné. Ochranná technologie HydroShield a proslulé zámkové systémy zabraňují proniknutí vody a jiných tekutin do spojů, díky čemuž jsou podlahy skvělou volbou pro každou místnost ve vaší domácnosti, od obývacích prostrů a ložni, po kuchyně a koupelny.

  • 100% voděodolné
  • Ochrana HydroShield
Matching accessories

Příslušenství sladěné
s dekorem

Balterio stojí na vaší straně od přípravy po dokonalé zakončení s kvalitním příslušenstvím: začněte chytře s podložkami pohlcujícími zvuk a skončete se sladěnými soklovými lištami a profily. I příslušenství je věrné přírodě: různorodost barev a tisku na originálních soklových lištách a profilech Balterio je naprosto stejná jako u laminátových podlah Balterio.